ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ TAMİRİ

CİGLİ Elektrik Elektronik olarak siz değerli müşterilerimiz için çeşitli sebeplerden ötürü sorun yaşaya bileceğiniz Beyaz eşya ve klima gibi cihazlarının aynı zaman da kombi gibi günümüzün en çok kullanımın da bizlere adeta hayat veren ve sıcak ortamlar sağlayan arıza çıkardığı anında tamirat edilmesi en zorlu bir güç içeren dikkat edilmesi gereken en önemli cihazların başın da gelen bir deyimdir. CİGLİ Elektrik Elektronik olarak yapmış olduğumuz işin 1 yıllık garantisi ve 1 yıllık aynı sorunu tekrarlaması durumun da tekrardan servis kampanyamız dan yararlana bileceğiniz bir huzur sunmaktadır.


Evinizdeki ve iş yerinizdeki kombilerin onarımı sırasında her türlü yaşana bilecek aksiliklerin de telafisi olduğu bu alan da en iyi kadroyu içinde barındıran ve her zaman farklı sevilere ulaşım sağlayan kombi uzmanlarımızın doğrultusun da her olanaksız durumu olanaklı bir hal almasını sağlamaktayız. Bizim amacımız diğer servisler gibi orijinal parça kullanmayıp sahte parçalar ile kombi cihazınızı donatmak yada program yüklemek değil. Her türlü marka ve model ayrımı yapmadan kombilerinizin en verimli olmasını sağlamaktayız.

CİGLİ Elektrik Elektronik olarak her türlü beyaz eşyayı da gözümüzden geçirmekteyiz. Çamaşır makinesi, fırın, buzdolabı, ütü, televizyon, bulaşık makinesi, vb. gibi her türlü beyaz eşyayı marka model tanımlamadan hizmet içeriğimiz içinde barındırmaktayız. Beyaz eşya sorunları günümüzde en çok uygulanmayan ve tamiratı zor olan en önemli varlık için yer alan temel bir birim özelliğindedir. Matematiksel hesabı zor olan, parçaları zor bulunan kısacası bulunmaz hit kumaşı misali bazı servislere zorluklar tanımlamaktadır.

Bizim servisimiz de bu gibi zor durumların asla yer almadığı ve her zaman kalite için de olduğu daima müşteri memnuniyeti parolası ile yola çıktığımız bu yolun sonunun siz değerli müşterilerimizin referansı olarak benimsendiğini anlatmak istemişizdir. Tecrübeli elemanlarımızın doğrultusun da beyaz eşya cihazlarınızın arıza sebebini siz değerli müşterilerimize söyleyerek, anlamlı ve anlaşılır bir biçim de sizlere aktarmaktayız.

Bir diğer yoğunluklar yaşadığımız önemli eşya sıfatı içeren unsur ise tabi ki klimalardır. Klimalar yazın ve kışın bizlere önemli bir katkı sağlamın da bulunan ve yaz ayların da ise bunaltıcı sıcağın etkisinde kalmamız için bizlere adeta deniz misali serinlik veren ve huzur için de evimiz de yada iş yerimizde rahatlıklar içersin de olmamız da önemli bir pay sahibidir. Klimaların yıllık bakımını oldukça önemlidir. Örneğin size ısıveren havanın yanlış oksijen alarmı ile temas halin de olmanızı ve o havayı içinize çektiğiniz anda kendinize ve diğer sevdiklerinize ciddi zararlar verebilirsiniz. Bunların olmaması için klimalarınızın yıllık bakımını kesinlikle gözden geçirin, geçirtiniz..! Hayatımızın yardım severi olarak ilan edilen ve her defasında Hızır gibi imdadımıza yetişen soğuk günler de sıcak dostumuz, sıcak günler de ise sıcak düşmanımız olmaktadırlar.

Her türlü mevsimin adeta doğal harici yaratıcısı varlığın da hissedilen bir enerji birimi olması hepimizin işine yaramaktadır. CİGLİ Elektrik Elektronik farkı ile bunları öğrendiniz ve bilgi sahibi oldunuz. Bize ulaşmak için ve detaylı bilgi edinmek için ister telefon web site aracılığı ile müşteri temsilcilerimiz ile her zaman bağlantı halin de olabilirsiniz.

Profesyonel ekipmanlarımız ile iletişim için de olup randevu talebin de buluna bilir ayrıca internet üzerinden kayıt formumuzu doldura bilirsiniz. Bizi seçtiğiniz için CİGLİ Elektrik Elektronik ile beyaz günlere şahitlik edeceğiniz için siz değerli müşterilerimize teşekkür eder keyif dolu günler geçirmenizi dileriz.
Etiketler :