Tüm hizmet verdiğimiz müşterilerimizde yaşanan elektrik arızalarının süre ve sayılarını azaltmak yolu ile arızalardan etkilenen müşteri sayımızı en aza indirerek sürekli ve kaliteli hizmet sunmaktır

 

GÖREVLERİMİZ

Arıza onarım bakım,Tamir hizmetlerinin yerine getirilmesi, arıza Tamir süre ve sayılarını azaltarak 24 saat sürekli kaliteli ve kesintisiz elektrik kullanılmasını sağlamak 

Enerji kayıplarının önlenmesi için şebekelerin yenilenmesi, gerilim düşümlerinin önlenmesi ve sistemin kompanze edilmesi,

 

Kaliteli, Uygun ve Üstün Hizmette Hoşgeldiniz.

      Ar-ge Elektrik Elektronik yaptığı çalışmalarda müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız müşteri memnuniyetini  temel ilke olarak belirlemiştir. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizi zenginleştirerek yanınızda olduk. Bundan sonra da aynı hizmetlerimizle size bir telefon kadar yakın olacağız.

       Ar-ge Elektrik Elektronik otel , apartman , okul , hastane , site , ev , tatil köyü ve toplu yerleşim birimlerinde ihtiyaç duyulan düşük maaliyetli merkezi uydu tv dağıtım sistemi, merkezi tv dağıtım sistemleri, kablolu tv dağıtım sistemleri, alarm  sistemleri, kamera sistemleri ve bakımları da dahil  tüm teknik konularda profesyonel çözümler üreterek, geleceğe açık altyapı düşüncesi ile yanınızda olacaktır.

      Ar-ge Elektrik Elektronik olarak;

      Belirlenen  ortak uzun dönemli  hedefler  çerçevesinde , ekip  ruhu ile  çalışan ve siz müşterilerine beklentileri   aşan   hizmetler sunarak  müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı hedeflemektedir. Bunun için:

   Ekip çalışmalarını  tüm  birimlerinde hayata   geçirmiş , müşterilerinin  her türlü  ihtiyacına  komple hizmetler   sunan proje  taahhüt   ve en  doğru  bilgiyi en kısa sürede  üreterek,  sektöründe örnek  hizmet   verebilmek  için  sürekli  kendini geliştirmektedir .      

   Müşteri  beklenti  ve gereksinimlerini çok  iyi bilmek ve  bu beklenti  ve gereksinimlere  en etkin  ve  yaratıcı çözümleri , en  uygun maliyette  ve rakiplerimizden  daha önce  üretebilmek , ekip ruhu  ve ekip  çalışması anlayışını   şirket kültürümüzün  temel  unsurlarından biri  olarak  görmekteyiz.

    Ar-ge Elektrik Elektronik, yetkili servisi olduğu Türkiye'nin önde gelen birçok markası ile sizlere her zaman en doğru seçeneği sunacaktır.

  Artı olaraktanda firmamızın ciglielektrik.org, ciglielektrik, ciglide elektrik, cigli elektrik firmaları, çigli elektrik, cigli elektrik, cigli elektrik, ciglide elektrikci, cigli elektrikcisi, evka2 elektrik tamircisi, ciglide elektrikci, elektrik cigli, elektrik firması cigli.elektrikci olaraktanda bulunurlugu mevcut olmaktadır.( 1615 Okunma )

Etiketler : Hakkımızda